Rozkład jazdy

509-851-052codziennie od 7:00 - 20:00

Siedlce - Śmiary - Mroczki - Pluty - Gostchorz - Siedlce

D,d D,d,e D,d,e D,d D,d,e Przystanki D,d D,d,e D,d,e D,d D,d,e
6:35 8:15 14:40 16:20 18:20 Siedlce ul. Sienkiewicza 59 7:34 9:11 15:35 17:17 19:15
x x x x x Siedlce ul. Pułaskiego 7:33 9:09 15:33 17:15 19:13
6:39 8:19 14:44 16:24 18:24 Siedlce ul. Floriańska 7:31 9:07 15:31 17:13 19:11
6:41 8:21 14:46 16:26 18:26 Siedlce ul. Łukowska 7:29 9:05 15:29 17:11 19:09
6:44 8:24 14:49 16:29 18:29 Białki 7:26 9:02 15:26 17:08 19:06
6:46 8:26 14:51 16:31 18:31 Mościbrody 7:24 9:00 15:24 17:06 19:04
6:48 8:28 14:53 16:33 18:33 Wiśniew Kol. 7:22 8:58 15:22 17:04 19:02
6:51 8:31 14:56 16:36 18:36 Wiśniew 7:19 8:55 15:19 17:01 18:59
x x x x x Kaczory 7:16 8:52 15:16 16:58 18:56
6:54 8:33 14:58 16:38 18:38 Kaczory Wieś x x x x x
6:57 8:36 15:01 16:41 18:41 Łupiny PGR x x x x x
7:00 8:39 15:04 16:44 18:44 Śmiary x x x x x
7:02 8:41 15:06 16:46 18:46 Mroczki x x x x x
7:04 8:43 15:08 16:48 18:48 Daćbogi x x x x x
7:06 8:45 15:10 16:50 18:50 Pluty x x x x x
7:08 8:47 15:12 16:52 18:52 Tworki x x x x x
7:11 8:50 15:14 16:54 18:54 Gostchorz skrz. 7:14 8:50 15:14 16:56 18:54

OZNACZENIA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich

Siedlce - Łuków

Bardzo dobre połączenie z Lublinem

Siedlce - Mokobody - Ruchna - Węgrów Siedlce - Mokobody - Siedlce Siedlce - Mokobody - Świniary Siedlce - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska Siedlce - Niwiski - Wólka Proszewska Siedlce - Wiśniew - Radomyśl - Dziewule
© 2017 JURBATOM. Wszelkie prawa zastrzezone. Tworzenie stron www
Do góry