Rozkład jazdy

Rozkład jazdy

Aktualności

30 maj 2018 Boże Ciało 2018Aktualności
  • placeSiedlce - Łuków

    Bardzo dobre połączenie z Lublinem

    ODJAZDY Z SIEDLEC ⇒

    6:00 7:05 7:45 9:00 9:45 11:00 12:10 12:50 13:25 14:10 14:50 15:40 16:25 17:10 17:30 18:20 19:18
    E D E D S E D S S E S D E S D E D

    ODJAZDY Z WIŚNIEWA KIERUNEK ŁUKÓW ⇒

    6:15 7:21 8:01 9:16 10:01 11:16 12:26 13:11 13:41 14:26 15:06 15:56 16:41 17:26 17:46 18:36 19:33
    E D E D S E D S S E S D E S D E D

     ODJAZDY Z ŁUKOWA ⇒

    6:45 6:55 8:05 8:50 10:05 11:00 12:00 13:05 14:05 14:30 14:55 15:35 16:30 17:25 18:15 19:10 20:00
    H,6 S D E D S E D S S E S D E D E D

    ODJAZDY Z WIŚNIEWA KIERUNEK SIEDLCE ⇒

    7:09 7:19 8:24 9:14 10:29 11:24 12:24 13:29 14:29 14:54 15:19 15:59 16:54 17:49 18:39 19:30 20:24
    H,6 S D E D S E D S S E S D E D E D

    OZNACZENIA:

    • D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    • S – kursuje w dni nauki szkolnej
    • H – kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
    • 6 – kursuje w sobotę
  • placeSiedlce - Mokobody - Ruchna - Węgrów
    Rozkład jazdy obowiązuje od 2.03.2015
    SIEDLCE – MOKOBODY – RUCHNA - WĘGRÓW
    Siedlce ul.Sienkiewicza 5:55 6:50 7:30 8:00 9:00 10:00 11:25 12:46 13:15 14:15 15:05 16:15 17:15 18:15
    Mokobody 6:11 7:14 7:49 8:19 9:19 10:19 11:44 13:05 13:34 14:34 15:24 16:34 17:34 18:34
    Ruchna 6:30 7:25 8:08 8:38 9:38 10:38 12:03 13:21 13:53 14:50 15:43 16:53 17:53 18:53
    Węgrów, ul. Kołłątaja 6:34 7:33 8:13 8:43 9:43 10:43 12:08 13:28 13:58 14:58 15:48 16:58 17:58 18:58
    Oznaczenia E D,7 D S E D D S E D,7 E D,7 E D
    WĘGRÓW - RUCHNA - MOKOBODY - SIEDLCE
    Węgrów ul. Kołłątaja 6:45 7:50 8:25 8:55 9:55 10:50 12:15 13:30 14:05 15:10 16:10 17:05 18:00 19:00
    Ruchnia 6:50 7:55 8:30 9:00 10:00 10:55 12:20 13:35 14:10 15:15 16:15 17:10 18:05 19:05
    Mokobody 7:05 8:05 8:45 9:15 10:15 11:10 12:35 13:50 14:25 15:30 16:30 17:25 18:20 19:20
    Siedlce ul. Sienkiewicza 7:26 8:31 9:06 9:36 10:36 11:31 12:56 14:11 14:46 15:51 16:51 17:46 18:41 19:41
    OZNACZENIA E D,7 D S E D D S E D,7 E D,7 E D

    KURSY OZNACZONE CZERWONYM KOLOREM SĄ BARDZO DOBRYMI POŁĄCZENIAMI W NIEDZIELĘ DO BIAŁEJ PODLASKIEJ

    OZNACZENIA:

    • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    • S - kursuje w dni nauki szkolnej
    • 7 - kursuje w niedziele (oprócz świąt)
  • placeSiedlce - Mokobody - Siedlce
    Odjazdy z Siedlec do Mokobód
    Ul. Sienkiewicza 59 (zatoczka)
    14:45 D,S 19:30 D,S
    Odjazdy z Mokobód do Siedlec
    Ul. Chreptowicza
    15:10 D,S 19:50 D,S

    D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    S - kursuje w dni nauki szkolnej

    Tolerancja czasowa +/- 2 min

  • placeSiedlce - Mokobody - Świniary
    6:25 15:50 Siedlce, ul. H. Sienkiewicza 7:29 16:57
    6:40 16:09 Mokobody 7:04 16:34
    XXX 16:16 Pieńki 6:59 16:29
    XXX 16:17 Zemły 6:58 16:28
    6:49 16:20 Świniary 6:55 16:25
    D,S D,S OZNACZENIA D,S D,S

    OZNACZENIA:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    S - kursuje w dni nauki szkolnej

  • placeSiedlce - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska

    SIEDLCE ul. Sienkiewicza 59

    6:25 8:30 11:00 14:20 16:15 17:40 17:50

    Krzesk

    6:50 8:58 11:28 14:48 16:42 18:05 18:13

    Międzyrzec Podl. ul. Brzeska

    7:06 9:15 11:45 15:05 17:00 18:20 18:29

    Biała Podl. ul. Żeromskiego

    7:33 9:43 12:13 15:33 17:28 18:43 18:56

      OZNACZENIA

    E D, S E D, S E, 7e D, S 7,d

     

    Biała Podl .ul. Żeromskiego 6:30 7:40 11:15 13:10 16:15 17:40 19:05

     Międzyrzec Podl. ul. Zarówie

    6:56 8:06 11:41 13:36 16:41 18:06 19:30

     Krzesk

    7:12 8:22 11:57 13:52 16:57 18:22 19:46

     Siedlce ul. Sienkiewicza

    7:42 8:52 12:27 14:22 17:27 18:52 20:17

     OZNACZENIA

    D, S E D, S E D, S E, 7e 7, d

    LEGENDA:

    • S - kursuje w dni nauki szkolnej
    • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    • 7 - kursuje w niedziele
    • e - nie kursuje w okresie ferii letnich w niedzielę od 30.06 do 30.09
    • d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII.
  • placeSiedlce - Śmiary - Mroczki - Pluty - Gostchorz - Siedlce
    D,d D,d,e D,d,e D,d D,d,e Przystanki D,d D,d,e D,d,e D,d D,d,e
    6:35 8:15 14:40 16:20 18:20 Siedlce ul. Sienkiewicza 59 7:34 9:11 15:35 17:17 19:15
    x x x x x Siedlce ul. Pułaskiego 7:33 9:09 15:33 17:15 19:13
    6:39 8:19 14:44 16:24 18:24 Siedlce ul. Floriańska 7:31 9:07 15:31 17:13 19:11
    6:41 8:21 14:46 16:26 18:26 Siedlce ul. Łukowska 7:29 9:05 15:29 17:11 19:09
    6:44 8:24 14:49 16:29 18:29 Białki 7:26 9:02 15:26 17:08 19:06
    6:46 8:26 14:51 16:31 18:31 Mościbrody 7:24 9:00 15:24 17:06 19:04
    6:48 8:28 14:53 16:33 18:33 Wiśniew Kol. 7:22 8:58 15:22 17:04 19:02
    6:51 8:31 14:56 16:36 18:36 Wiśniew 7:19 8:55 15:19 17:01 18:59
    x x x x x Kaczory 7:16 8:52 15:16 16:58 18:56
    6:54 8:33 14:58 16:38 18:38 Kaczory Wieś x x x x x
    6:57 8:36 15:01 16:41 18:41 Łupiny PGR x x x x x
    7:00 8:39 15:04 16:44 18:44 Śmiary x x x x x
    7:02 8:41 15:06 16:46 18:46 Mroczki x x x x x
    7:04 8:43 15:08 16:48 18:48 Daćbogi x x x x x
    7:06 8:45 15:10 16:50 18:50 Pluty x x x x x
    7:08 8:47 15:12 16:52 18:52 Tworki x x x x x
    7:11 8:50 15:14 16:54 18:54 Gostchorz skrz. 7:14 8:50 15:14 16:56 18:54

    OZNACZENIA:

    • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    • d - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
    • e - nie kursuje w okresie ferii letnich
  • placeSiedlce - Niwiski - Wólka Proszewska
    SIEDLCE – WÓLKA PROSZEWSKA
    Siedlce ul. Sienkiewicza 6:10 7:25 9:00 14:10 15:35 17:10
    Niwiski XXX 7:40 9:15 14:25 15:50 17:25
    Żuków XXX 7:47 9:22 14:32 15:57 17:32
    Wólka Proszewska 6:35 7:55 9:30 14:40 16:05 17:40
    OZNACZENIA D,S   D D,S    D D,S D,S
    WÓLKA PROSZEWSKA – SIEDLCE
    Wólka Proszewska 6:40 8:00 9:35 14:41 16:15 17:41
    Żuków 6:48 8:08 9:43 14:49 16:23 17:49
    Niwiski 6:54 8:14 9:49 14:55 16:29 17:55
    Siedlce ul. Sienkiewicza 7:10 8:30 10:05 15:11 16:45 18:11
  • placeSiedlce - Wiśniew - Radomyśl - Dziewule
    Przystanek Godziny
    Siedlce, H. Sienkiewicza (zatoczka) 6:15 7:35 13:45 15:20 17:20
    Mościbrody xxx 7:45 13:56 15:31 17:31
    Wiśniew xxx 7:50 14:01 15:36 17:36
    Stare Okniny xxx 7:58 14:08 15:43 17:43
    Radomyśl 6:42 8:02 14:12 15:47 17:47
    Dziewule 6:46 8:07 14:17 15:52 17:52
    OZNACZENIA D,S D D D,S D,S

    Kierunek Siedlce

    Przystanki Godziny
    Dziewule 6:50 8:12 14:25 16:00 17:55
    Radomyśl 6:53 8:15 14:28 16:03 17:58
    Okniny Stare 6:59 8:21 14:34 16:08 18:03
    Wiśniew 7:07 8:29 14:42 16:15 18:11
    Mościbrody 7:12 8:34 14:47 16:20 18:16
    Siedlce, H. Sienkiewicza (zatoczka) 7:23 8:46 14:59 16:31 18:27
    OZNACZENIA D,S D D D,S D,S

    D - kursuje od poniedziałku do piątku

    S - kursuje w dni nauki szkolnej

  • Przewozy pasażerskie
    Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Siedlec i okolic, Łukowa, Węgrowa, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Radzynia Podlaskiego.
    Szczegóły
    Przewozy pasażerskie
  • Wynajem busów
    Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Siedlec i okolic, Łukowa, Węgrowa, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Radzynia Podlaskiego.
    Szczegóły
    Wynajem busów

Bilety miesięczne

Wypełnij wniosek, dostarcz go kierowcy i korzystaj z przewozów po niższej cenie.
-10%
Bilety miesięczne
Bilety miesięczne
Pobierz wniosek o bilet miesięczny
  • Komfortowo
    Komfortowo
    Zapomnij o tłocznych pociągach i szarych przedziałach, dzięki standardowi jaki w swojej ofercie ma JURBATOM możesz podróżować w pojazdach wysokiej klasy wyposażonych w klimatyzację, ogrzewanie, telefon i DVD.
  • Bezpiecznie
    Bezpiecznie
    JURBATOM to nie tylko komfort jazdy, to przede wszystkim bezpieczeńtwo. Dzięki nowym, przetestowanym pojazdom i kierowcom z długoletnim stażem w transporcie drogowym możemy zagwarantować Państwu to co w podróży najważniejsze - bezpieczne dotarcie do celu.
  • Skutecznie
    Skutecznie
    JURBATOM to nie tylko komfort jazdy, to przede wszystkim bezpieczeńtwo. Dzięki nowym, przetestowanym pojazdom i kierowcom z długoletnim stażem w transporcie drogowym możemy zagwarantować Państwu to co w podróży najważniejsze - bezpieczne dotarcie do celu.
Zobacz naszą flotę

JURBATOM Przewozy Pasażerskie Krajowe - Międzynarodowe

Józef Frankowski

Stok Lacki, ul. Pałacowa 5, 08-110 Siedlce

czynne poniedziałek - piątek: 7:30-15:30
(z możliwością kontaktu w późniejszych godzinach)

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem